Poznajmy się

Nasza historia zaczęła się 30 lat temu w Warszawie. W tym czasie przekształciliśmy się z małej rodzinnej firmy w jedną z największych firm dystrybuujących okulary w Polsce.

  • Obecność na rynku od tylu lat pozwoliła nam nawiązać relacje biznesowe z ponad 1000 klientów, w tym z niezależnymi optykami, sieciami i butikami.
  • Zdywersyfikowane portfolio składające się z marek luksusowych, premium i ekonomicznych pomogło nam zbudować dobrze rozwiniętą sieć i pokryć 25% rynku, ponadto współpracujemy z 90% klientów z sektora luksusowego.

Produkty w naszej dystrybucji są regularnie nagradzane na różnych targach optycznych w Polsce i na świecie.

  • Co roku organizujemy prezentacje nowych kolekcji połączone z sesją zakupową. Podczas kilkudniowego pobytu w najlepszych hotelach w Polsce dbamy o nasze relacje z klientami organizując dodatkowe zajęcia integracyjne.
  • Współpraca z większością grup optycznych pozwala nam dotrzeć do mniejszych klientów, którzy chcą skorzystać z dodatkowych korzyści płynących z dokonywania zakupów poprzez większe struktury.
OPTIMEX

Dbamy o naszych klientów kompleksowo, od momentu złożenia zamówienia, poprzez wsparcie marketingowe i ewentualne zapotrzebowanie na części zamienne.

  • Dążymy do zapewnienia jak najwyższego poziomu komunikacji z nami na każdym etapie współpracy.
  • Nasz zespół współpracuje ze sobą od wielu lat, co przyczynia się do utrzymywania długofalowych relacji biznesowych z klientami zbudowanych na wieloletnim zaufaniu i wzajemnym wsparciu.
Rozpocznij z nami współracę