Brand

Invu

INVU by Swiss Eyewear Group oznacza innowacyjną technologię soczewek polaryzacyjnych i najnowocześniejsze materiały, z których powstają niedrogie, modne okulary.

Swiss Eyewear Group została założona w 2013 roku w oparciu o zasadę, że wysokiej jakości okulary powinny być dostępne dla każdego. Jesteśmy pierwszą globalną szwajcarską firmą produkującą okulary z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii. Nasz dynamiczny, wielokulturowy zespół ma duże doświadczenie w branży optycznej. Dzięki członkom zespołu rozlokowanym na całym świecie jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie i innowacjami technologicznymi. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu i dystrybucji wysokiej jakości niedrogich okularów.

Ultra polaryzowana marka INVU zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny na całym świecie, dzięki temu INVU jest jedną z najlepiej sprzedających się marek okularów przeciwsłonecznych na świecie i jest obecnie dostępna w ponad 90 krajach.

Swiss Eyewear Group wierzy, że wysokiej jakości okulary powinny być dostępne dla każdego. INVU inwestując w technologię soczewek i innowacje materiałowe, zapewnia klientom możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć branży optycznej po uczciwej cenie.

Masz pytania odnośnie tej marki?